ideacolor (138)

در سالهای اخیر پوششهای رنگی نوین و متفاوتی در صنعت رنگ و رزین با بهره گیری از تکنولوژیهای روز، پا به عرصه صنعت گذاشته اند. روشهای آبکاری نیز از این پیشرفت بی بهره نبوده اند و همپای دیگر پوششهای رنگی، بهبود یافته و به روز شده اند. از جدیدترین روشهای آبکاری در جهان، میتوان به سیستم آبکاری پاششی اشاره کرد که شرکتهای محدودی در سطح جهان، این نوع محصولات آبکاری پاششی را با نام و فرمول ساختاری متفاوت به بازار عرضه میکنند؛ از این رو درکیفیت نهایی محصول و مواد مصرفی این سیستمهای آبکاری پاششی کمی تفاوت احساس میشود.
به دلیل فقدان تکنولوژی آبکاری پاششی در ایران و با توجه به اینکه از معرفی و به کارگیری سیستم آبکاری پاششی در کشورهای اروپایی نزدیک به 10 سال میگذرد، شرکت «ایدآکالر» بر آن شد تا با هدف تأمین نیازهای بسیاری از تولیدکنندگان گرامی، در معرفی و وارد کردن تکنولوژی آبکاری پاششی ایران پیشگام باشد. ایدآکالر پس از بررسی تولیدات مختلف و آنالیز کمی و کیفی محصولات آبکاری پاششی ، در سال 1389 با شرکت NEW FANTA CHROME از کشور ایتالیا وارد مذاکره شد و محصولات شرکت نیو فانتا کروم (NEW FANTA CHROME) را به صورت انحصاری و برای اولین بار در نمایشگاه بینالمللی رنگ و رزین سال 1390 به معرض نمایش عموم گذاشت که همانطور که پیش بینی میشد با استقبال خوب بازدید کنندگان رو به رو شد.
در ادامه این راه و باوجود عدم ثبات نرخ ارز و نابسامانی آن در بازار که واردات را با دشواریهای بسیاری مواجه نمود، شرکت ایدآکالر همچنان بر تحقق خواسته های خود اصرار ورزید و با پشت سرگذاشتن بحران ارز و جلوگیری از نوسان قیمت تمام شده خدمات خود که جلب رضایت مشتریان را در پی داشت، توانست راه حلی در جهت کاهش قیمت محصولات آبکاری پاششی خود بیابد. البته نباید همکاریهای بی دریغ و مستمر مدیر و صاحب کمپانی NEW FANTA CHROME در ایتالیا را که در تمامی این مراحل یاور شرکت ایدآکالر بودند، نادیده گرفت.
نگاهی به بخشهایی از فعالیتهای شرکت ایدآکالر:
1. معرفی محصولات آبکاری پاششی به انجمن مجسمه سازان ایران و برگزاری جلسات متعدد نظری و عملی با حضور اساتید دانشگاهی در محیط تجهیزشده کارگاهی که منجر به استفاده از این نوع پوششهای کرومی در آثار برخی از مجسمه سازان حاضر در اولین جشنواره ملی ساعتهای آفتابی واقع در موزه زمان در سال 1391 گردید. لازم به ذکر است شرکت ایده آکالر به عنوان حامی بخش خصوصی نیز در آن جشنواره حضور یافت.
2. اقدام به برگزاری سمینار تخصصی مبلمان در بازار مبل خلیج فارس با حضور بیش از 250 تولیدکننده بنام و صاحب برند که در جهت کمک به صنعتی شدن بخش رنگ صنایع چوبی و با انگیزه ایجاد انقلاب در بازار مبلمان منزل صورت پذیرفت و مورد توجه بسیاری از مطبوعات و مجلات و همچنین سایتهای خبری از جمله روزنامه کسب و کار، آسیا، هفت صبح و باشگاه خبرنگاران قرار گرفت.
3. شرکت در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی رنگ و رزین تهران در سال 1392
4. . شرکت در چهاردهمین نمایشگاه بین المللی رنگ و رزین تهران در سال 1393
5. . شرکت در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی رنگ و رزین تهران در سال 1394
6. شرکت در هفتمین نمایشگاه بین المللی رنگ و رزین مشهد در سال 1394
7. شرکت در هفتمین نمایشگاه بین المللی رنگ و رزین شیراز در سال 1394
8. شرکت در ششمین نمایشگاه بین المللی میدکس تهران در سال 1394
9. شرکت در دومین نمایشگاه بین المللی رایدکس تهران در سال 1394
هم اکنون شرکت ایده آکالر تأمین کننده مواد آبکاری پاششی بیش از 100 واحد تولیدی در سرتاسر ایران میباشد و خرسند از ورود کالاهای مختلف که به وسیله این سیستم آبکاری پاششی، پوشش دهی و تولید شده اند، با هدف توسعه بیشتر و با گامهایی مطمئن تر، قدم بر میدارد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط مستقیم با کمپانی New Fantachrome به این سایت مراجعه نمایید.

www.newfantachrome.com